Czy potrafisz jeszcze odpoczywać?

„Wypoczynek to nie jest bezczynność. Wypoczynek to praca nad regeneracją sił” – Dale Caregie. Dzięki temu e-bookowi odkryłam, co naprawdę oznacza odpoczynek.

Nie wiem, jak Ty, ale ja dopiero niedawno zaczęłam uczyć się odpoczywać. A bardziej dosłownie dałam sobie do tego prawo. No bo jak to? Tyle rzeczy do zrobienia, lista „to do” ciągnie się w nieskończoność – to przecież nie czas na siedzenie.

Jeszcze niedawno należałam do grupy perfekcjonistycznych pracoholików. Działałam mimo zmęczenia, dopóki wszystkie moje zadania nie były wykonane.

Mam nadzieję, że Ty nie masz z tym problemów i dbasz o swoją regenerację. Jeśli jednak trudno jest Ci odważyć się na ten akt miłosierdzia dla samej siebie – polecam Ci e-book: „Odważ się odpoczywać”.  

Dzięki niemu spojrzałam zupełnie inaczej na siebie, moje potrzeby, ale przede wszystkim nauczyłam się (a wierz mi to było bardzooo trudne) odpoczywać efektywnie.

Najważniejsze jest to, że zrozumiałam, jak cenna jest każda chwila przeznaczona na regenerację. Serio! To nie jest stracony czas! Nawet kilka minut na spokojny spacer, czy relaksujący oddech zwiększa koncentracje i efektywność.

Już nie wspominam, ile kreatywnych pomysłów wpada mi do głowy po 30-minutowej drzemce 😲.

Jeśli często zdarza Ci się tracić koncentrację w ciągu dnia, dopada Cię senność, a nerwy napięte są, jak cięciwa łuku zaraz przed wystrzałem – może i Ty spróbujesz znaleźć w sobie odwagę na odpoczynek, nawet w trakcie pracy? (Czasem wystarczy kilka minut).

Ja już wiem, że regeneracja pomaga w efektywnej pracy i wcale nie trzeba sobie na nią zasłużyć. Teraz jest ona dla mnie tak samo ważna, jak każde inne zadanie na mojej liście.

Jeśli Ty również czujesz, że brakuje Ci odwagi na zaopiekowanie się sobą i odpoczynek. Może ten e-book to coś dla Ciebie?

Znajdziesz go w pod tym linkiem: https://sklepheksagon.pl/produkt/e-book-odwaz-sie-odpoczywac/

"Odważ się odpoczywać" Magdalena Daniłoś